Sütyen Takımı Hangi Parçalardan Oluşuyor?

Uyumlu ve bir bütün halinde giyinmeyi seven kadınlar iç giyim ürünlerinde de tercihini sütyen takımı seçeneklerinden yana yapmaktadır. Tüm parçalarda aynı doku türlerinin, benzer kesim formlarının ve detayların kullanıldığı setler vücutta büyüleyici bir ahenk yaratmayı başarmaktadır. Kirkke bu büyüleyici ahengi ürünleriyle sizler için sağlıyor! Farklı beden ölçülerine ve çarpıcı formlara sahip olarak her tarza uygun üretilen takımlar genelde sütyen ve külot olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Külot ve sütyen modelleri ise destekli, bralet, string, brazillian gibi farklı modellere sahip olabilir. Ancak bazı sütyen takımlarında jartiyer ve çoraplar da yer alır. Böylece takımlar 4 farklı parçayla oluşturulabilir.

Sütyen Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Nasıl ki sütyen ya da külot gibi iç çamaşırları tercihi esnasında dikkat etmeniz gereken durumlar varsa bu durum sütyen takımlarında da geçerlidir. Hatta birden fazla parçanın bir arada bulunduğu sütyen takımı modelleri tercihi sırasında daha fazla dikkat gerekebilmektedir. İlk dikkat etmeniz gereken ölçütlerden biri, beden ölçülerinizi doğru seçebilmektir. Aksi takdirde sütyen takımının farklı parçaları bedeninizi sıkarak ya da fazla bolluk oluşturarak rahatsızlık hislerine yol açabilir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken durum ise iç çamaşırı formlarının vücudunuza oturup oturmadığıdır. Her ne kadar her beden birbirine benzese de, bazı iç çamaşırı modelleri bazı bedenlerde düşünüldüğü kadar şık durmayabilir. Bu yüzden de doğru iç çamaşırı kesimlerini kullanmak vücudunuzu daha fit ve zarif gösterebilmektedir. Kirkke ürünleri ile içinizden geldiği gibi giyinebileceğiniz tüm ürünlere kolayca ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz!

Sütyen Takımı Hangi Programda Yıkanır?

Sütyen takımları eğer pamuklu, renksiz ve detaylara sahip değilse yüksek sıcaklıklarda yıkanarak maksimum hijyen yaratılabilir. Ancak genelde dantel, tül ya da nakış gibi detaylardan yararlanılan ve esnek bantlarla üretilen sütyen takımları yüksek sıcaklık ve devirlerde hem formunu hem de ilk günkü görünümünü yitirebilir. Bu yüzden hassas kıyafetlere özel oluşturulan programlarda ve düşük sıcaklıklarla yıkanmalıdır.

En Şık Sütyen Takımı Modelleri Hangileri?

Sütyen takımı modelleri de diğer iç giyim ürünleri gibi oldukça çeşitli ve detaylı olabilmektedir. Destekli ve dolgulu sütyenlerden oluşan takımlar olduğu gibi, bralet gibi hafif ve dolgusuz parçalardan oluşan takımlar da bulunmaktadır. Aynı şekilde külot modellerinde de string, hipster ya da brazillian modeller kullanılabilmektedir. Sezonun şık modellerine gelindiğinde ise özellikle göz alıcı kesimleri ve yumuşak renk tonlarıyla bralet, straplez ve ipli sütyen takımı modelleri öne çıkanlar arasında yer almaktadır.
Sütyen Takımı Fiyatları En Ucuz Nerede?
Kullanılan dokuların kalitesine, takımlarda kullanılan detaylara ya da seçkilerin formlarına göre sütyen takımları çeşitli fiyatlara sahip olabilmektedir. Ancak geniş fiyat yelpazesi arasındaki en uygun fiyatlar Kirkke’de yer almaktadır. Her tarza uygun seçkilere, sezonun en trend parçalarına ve kaliteli ürünlere ulaşmak için hemen şimdi uygun ve güvenilir alışverişin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz!