Straplez Sütyen Trendleri Neler?

Sütyen modelleri arasında sevilen formlardan biri olan Kirkke askısız sütyen seçkileri göz alıcı tasarımları ile her dolapta olması gereken iç giyim ürünlerinden biridir. Gerek kullanışlı formu gerekse de göğüslerdeki zarif duruşu kadınların ilgisini çekmektedir. Her sezon olduğu gibi yeni sezon trendleri arasında yer almayı başaran bu modellerde en çok dantel detaylarıyla karşılaşılmaktadır. Zarafeti bir üst noktaya taşıyan dantel dokular kimi zaman göğüs bölgesini sarmakta kimi zamansa askılara kadar uzanmaktadır. Dantel trendini ise kadife ve sedefli kumaşlar takip etmektedir. Yumuşak geçişlere sahip olan bu modeller hem günlük kullanıma ayak uydurmakta hem de özel gecelere hâkim olabilmektedir. Bir diğer iç giyim trendi ise straplez body formlarıdır. Tüm vücudu çepeçevre saran seçkiler çekiciliği de bir adım öne çıkarmayı başarmaktadır.

Kaliteli Straplez Sütyen Modelleri Nereden Alınır?

Askısız sütyen modelleri gerek askılardan kurtulmuş konforuyla gerekse de askısız elbise ve bluz formlarına yakışan pratikliğiyle tercih edilmektedir. Bu geniş kullanımı sebebiyle de vücut ölçülerine uygun kesimlerle ve kaliteli dokulardan oluşturulan seçkileri kullanmak çok önemlidir. Şıklık ve kaliteyi birleştiren straplez sütyen çeşitlerine ise Kirkke ile kolaylıkla ulaşabilir, onlarca farklı seçenek arasından kendi tarzınızı yaratabilirsiniz!

Askısız Sütyen Fiyatları Ne Kadar?

Straplez sütyen modelleri geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Fiyatlandırmaların ölçekleri ise kullanılan dokuların kalitesine, kesim formlarına, seçkilerin detaylandırılmasına göre değişebilmektedir. Ancak her bütçeye özel modellere Kirkke markasının web sitesinden ulaşılabilmektedir. İster takım, ister body, isterseniz de sadece sütyen parçalarının yer aldığı ürünlerle siz de straplez trendini dolaplarınıza taşıyabilirsiniz.

Straplez Sütyen Beden Ölçüleri Neler?

Pek çok sütyen modelinde olduğu gibi straplez sütyen seçkilerinde de bedenler genelde 75, 80, 85 ve 90 olmak üzere üretilmektedir. Ancak daha büyük bedenler için de özel tasarımlar üretilebilmektedir. Rahatlık ve kullanım tercihlerine göre ürünlerin dolguları da değişebilmektedir. Ancak straplez modellerin bedene yapışarak kaymasını önüne geçmek için ek dolgular kullanılmaktadır. Böylece gün içinde düşme yaşanmaz ve giyilen pek çok elbisenin de daha şık durmasına yardımcı olur.
Straplez Sütyen Nasıl Kullanılır?
O yeni aldığınız göz alıcı abiye elbise ya da askısız bluz bazen mankenlerde durduğu kadar güzel durmayabilir. Üstelik şeffaf yapıda olsa bile sütyen askıları oldukça rahatsız bir görünüme sebep olabilir. Tam da böyle zamanlarda yardıma koşan askısız sütyen modelleri dolgulu formlarıyla hem giyim ürünlerinin çok daha şık durmasını sağlar hem de özel olarak geliştirilmiş balen ve destek formlarıyla askı kullanımını da ortadan kaldırmış olur. Ancak yine yer alan askı bölmeleri ve askıları sayesinde günlük kullanımda askılı olarak da tercih edilebilir. Böylece kullanım tercihini kadınlara bırakır ve tüm kontrolün ele alınmasını sağlar.