Külot Çeşitleri Nelerdir?

Kadın giyim ürünleri arasında en çok ihtiyaç duyulan ve bu doğrultuda en sık tercih edilen ürünler de külot çeşitleridir. Gün içinde hem hijyen hem de rahatlık için tercih edilen külot modelleri ise farklı ihtiyaçlara göre şekillenmektedir. Dar bir elbiseyle beraber tercih edeceğiniz kadın külot tasarımı spor yaparken kullanacağınız modelle aynı olamaz. Aynı zamanda özel zamanlarda kullanılacak fantezi külot modelleri günlük hayatta tercih edilerek rahatsız bir kullanıma maruz kalınmaz. Bu sebeple de farklı kumaş dokularının tercihi, kesim formları ve dikiş yöntemleri sayesinde ortaya çıkan külot modelleri farklı alanlarda kullanılmalıdır. Brazillian, hipster, boxer, string, slip ve tanga ise sadece bu modellerden bazılarıdır.

Kadın Külot Modellerinde Yeni Sezon Ürünleri Hangileri?

Yeni sezon iç giyim ürünlerinde en göze çarpan seçkiler ip ve dantel detaylarıdır. Beli çevreleyen ip detayları vücudun daha zarif durmasını sağlayabilmektedir. Aynı zamanda spor ve rahatlığa kayan moda anlayışını takip eden iç giyim ürünlerinde de yüksek ve esnek bel kesimleri ile spor slip modelleri ortaya çıkmıştır. Tül dokular ise her sezon olduğu gibi yeni sezonda da kadın külot modelleri arasındaki popülerliğini korumaktadır. Yeni sezonun bir diğer öne çıkan ürünleri ise sedefli dokularla bezenerek günlük kullanımdan geceye uzanan sedef dokulara sahip slip modelleridir.

High Leg Külot Ne Demek?

Bayan külot seçkileri arasında sevilen modellerden biri olan highleg külotlar belin altından başlayarak kasıkların altına kadar uzanan tasarımlardır. Bu modeller hem sağladığı rahatlık hem de vücut kıvrımlarını belirginleştirmesiyle oldukça sevilmektedir. Üstelik bacak boyunun daha uzun görünmesine de yardımcı olarak fit bir görünümü beraberinde getirir.

Bayan Külot Fiyatları Ne Kadar?

Geniş bir tasarım yelpazesinde yer alan kadın külot seçkileri farklı ölçütlere göre fiyatlandırılabilmektedir. Günlük kullanıma sahip olan pamuklu ve slip modeller daha uygun fiyatlarla sunulurken özel dokuların kullanıldığı ve kaliteli dikişlerle oluşturulan tasarımlar buna uygun olarak fiyatlandırılabilmektedir. Ancak geniş beden aralığına sahip bayan külot modelleri her bütçeye hitap etmeyi başarır.
Külot Hangi Programda Kaç Derece Yıkanır?
Kirkke iç giyim ürünleri arasında yer alan külotlar gün boyu özel bölgelerle birebir temas halinde bulunduğu için hijyenine çok dikkat edilmelidir. Aynı zamanda külot modellerinin uzun süreli kullanımı için doğru yıkama tekniklerini de bilinmelidir. Külotlarınız pamuklu ve dikişsiz modellere sahipse 90 derece yıkayarak hijyeni maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Ancak lastik gibi dokulara sahipse 60 dereceyi aşmamalı, renkli formlar içinse en yüksek 40 dereceyi tercih etmelisiniz. Dantel, tül gibi özel dokular içinse önerilen derece 30 olmaktadır. Yıkama esnasında çok deterjan kullanılmamalı, eğer varsa çamaşır makinesinde hassas kumaşlar için oluşturulan ve düşük sıkma ayarlarına sahip olan yıkama programları tercih edilmelidir.