Bayan İç Çamaşırı Takımı Kaç Parçadan Oluşuyor?

Bayan iç çamaşırı takımı her kadının en sevdiği iç giyim setlerinden bir tanesi. Set içeriğinde genel olarak iki adet ürün bulunuyor. Bunlardan birisi sütyen diğer ise külottur. Kendi tercihinize göre değişebilen bu set içerikleri, aynı zamanda sizin rahatınız düşünülerek hazırlanıyor. Konforlu ve kaliteli tasarımları ile ön plana çıkan bayan iç çamaşırı takımı çeşitleri, aynı zamanda iç giyim ürünlerinde de şıklığı sizinle buluşturuyor. Kesimleri ile size rahatlık sağlar iken kaliteli kumaşı ile de beğeni toplamayı başarıyor. Kadınların yeni tercihi Kirkke bayan iç çamaşırı takımı ürünleri için şimdi sayfamızı inceleyin ve alışverişe başlayın!

Bayan İç Çamaşırı Modelleri Nelerdir?

Bayan iç çamaşırı modelleri arasında en sevilenlerden birisi olan sütyen, diğeri de ona takım olan külotlar oluyor. Külotlar da düz ve string modelde olabileceği gibi, sütyenlerin de dolgulu ve dolgusuz olan modelleri bulunuyor. Dolgulu olan sütyenler genel olarak daha küçük göğüs bölgesine sahip olan kadınların kullandıkları ürünler arasında yer alıyor. Bu sayede göğsü topluyor ve daha dolgun gözükmesini sağlıyor. Oysa dolgulu olmayan sütyenler ise genel olarak içerisinde herhangi bir destek bulundurmuyor. Desteksiz olarak da geçen sütyenler daha büyük göğüs bölgesi olan kadınların kullandıkları iç çamaşırı modellerinden bir tanesi. Kendi konforunuza göre külot seçimini tamamen değiştirebilirsiniz. Eğer özel bir gecede çok daha belli olmayacak bir iç çamaşırı tercih etmek isterseniz seçiminizi mutlaka string külotlardan yana kullanmanız gerekir. Bu sayede giydiğiniz elbise içerisinden iç çamaşırınız belli olmayacak ve size oldukça rahat bir kullanım sağlayacak.

Kadın İç Çamaşırı Takımı Beden Ölçüleri Nedir?

Bayan iç çamaşırı takımı beden ölçüleri siz kadınlarımız düşünülerek üretildi. Sütyen bedeninize göre seçim yapabileceğiniz bu bedenler oldukça geniş! 75 bedenden başlayıp 90 bedene kadar uzanan beden spektrumunda siz de kendinize uyan bedeni kolayca seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bayan İç Çamaşırı Takımı Nasıl Yıkanır?

Takım içerisindeki ürünler sütyen ve külottur bu yüzden takımı yıkarken ürünlerin içeriğine ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle eğer kullanacağınız ve satın alacağınız iç çamaşırı pamuklu ise yıkama oldukça hassas bir şekilde tercih edilmelidir. Bu demek oluyor ki makineye attığınız gibi herhangi bir programda yıkamanız oldukça tehlikeli olacaktır. Bu yüzden eğer içeriğinde hassas ürünler bulunan sütyen ve külot takımları tercih edecekseniz düşük dereceli hassas programlar tercih etmeniz gerekiyor. Eğer içeriğinde pamuk olmayan bir iç çamaşırı tercih edecekseniz, bunu da yine orta seviye bir programda ya da elinizde kolayca yıkayabilirsiniz.
Bayan İç Çamaşırı Takımı Kaliteli Mi?
Bayan iç çamaşırı takımı içerisindeki ürünlerle kaliteyi her an üzerinizde hissedeceksiniz. Kadınların en sevdikleri külot ve sütyen modellerini bir araya getiren Kirkke ile kendinizi çok daha özel hissedin!