Büstiyer Nedir?

Büstiyer kadınların çok sevdikleri bir üst giyim ürünüdür. Özellikle de büstiyer modelleri arasında en sevileni dantelli olanlar oluyor. Kadın büstiyer diğer ürünlerden farklı olarak bir tarzıyla ön plana çıkıyor. Bu noktada braletlerden de ayrılır. Tek olarak kullanılabilecek olan bu dantelli büstiyer modelleri ince askılı olabileceği gibi kalın askılı ve straplez de olabilmektedir. Özel günler için de tercih edilebilenleri vardır. Özellikle dantelli ve jartiyerli seçeneklere rastlamak mümkün olmaktadır. Büstiyerler için farklı kombin seçenekleri türetebileceğiniz tüm ürün seçeneklerine Kirkke online vitrinde kolayca ulaşabilirsiniz. Kirkke ile hissettiğiniz ve içinizden geldiği gibi giyinebilirsiniz!

Büstiyer Nasıl Kombinlenir?

Büstiyer modelleri yaz aylarının en sevilen ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yazın kavurucu sıcağında tişört yerine farklı ürünlere yönelen kadınların kullandıkları kadın büstiyer çeşitleri her türlü kombin ile kolayca kullanılabiliyor. Eğer bir yaz gecesi dışarı çıkmak istiyor fakat vücudunuzu saracak bir şeyler giymek istemiyorsanız, burada devreye dantelli büstiyer giriyor. Hem şıklığı hem de seksiliği açısından gece gözleri üstünüze çekebileceğiniz bu ürünü pantolonlarla çok rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Üstelik gerek spor gerekse şık olarak kullanabileceğiniz tüm kombinler, gardırobunuzun en sevilen parçalarından birisi haline gelecek. Büstiyer ile spor ayakkabı kullanabileceğiniz gibi topuklu ayakkabı da kullanabilirsiniz. Tamamen nasıl bir kombin yapmak istediğinize bağlı olarak değişecek olan bu büstiyerler her kadının dolabında mutlak suretle bulunmalıdır. Elbette özel günler için tercih edilebilecek büstiyer modelleri ise jartiyer kombinleri ile dikkat çekiyor. Dolgulu string takımlar da bu ürün çeşitleri arasında yer alıyor. İçinizden geldiği gibi kombin yapmanızı sağlayan büstiyerler, zamansız şıklığın parçası oluyor.

Kadın Büstiyer Modelleri Nelerdir?

En sevilen braletlerden birisi olan dantelli bralet sayesinde gece bile gözler üzerinizde olacak. Askılı ve dantelli modeller ise belki de gardırobunuzun en seksi parçalarından bir tanesi olacak. İçi dolgulu modeller veya jartiyer ile kombinlenmiş seçenekler size seksi bir duruş katmak için yeterli oluyor. Dolgusuz string tasarımlar da kadınlar için seksi seçenekler halini alıyor. Yüksek bel pantolon ve şortlarla beraber müthiş bir yaz gecesi kombini oluşturabileceğiniz tüm ürünler Kirkke’de sizleri bekliyor!

Büstiyer Modelleri İndirimleri Nerede?

Büstiyer modelleri bütün çeşitleri ve bedenleri ile Kirkke’de sizleri bekliyor. Dilediğiniz renk ve bedende seçim yapabileceğiniz bu dış giyim ürününün en güzel özelliği de terletmemesi! Bu yüzden yazın en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Siz de Kirkke’yi tercih ederek en eşsiz modellere ucuz ve indirimli fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
Bralet ve Büstiyer Farkı Nedir?
Kadın büstiyer bralete çok benzese de kumaşı onlardan çok daha farklıdır. Bralet dendiği zaman akla üst değil iç giyim ürünleri geliyor. Braletler genellikle karşımıza sütyen olarak çıkıyor. Fakat her zamanki gibi modanın da değişmesi ile kadınlar bunu sadece iç değil dış giyim olarak da tercih edebiliyorlar. Bralet genel olarak bir iç giyim ürünü olarak anılırken büstiyer tam olarak braletin dışarıda giyilebilen halidir. Bu yüzden kadınlar gardırobunda ikisine de sahip olsalar, dışarıda giymek için genellikle büstiyerleri tercih ediyorlar.