Jartiyer Nedir?

Jartiyer takımı genel olarak günümüzde bir iç giyim ürünü olarak bilinen ve çorapların tutturulmasını sağlayan bir aparat olarak tanımlanabilmektedir. Fakat genellikle ise kadınların gelinliklerinin altında da tercih ettiği görülmektedir. Genel işlevi çorabın kaymaması için üretilen bu jartiyer takımı modelleri fantezi kategorisinde bir fantezi iç giyim ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Basene ya da bele tutturulan jartiyer modelleri birbirinden model olarak oldukça farklılık gösterebiliyor. Jartiyer modelleri iki farklı parçadan oluşmaktadır. Birisi, çorabı tutturabildiğimiz askı şeklindeki aksesuar, diğer kısmı da çoraplar. Fantezi giyim ürünlerinin bir parçası olarak karşımıza çıkan jartiyer modelleri, baştan çıkarıcı bir gecenin de mimarı haline gelebiliyor. Seksi ve özgün tasarımlarıyla göze çarpan jartiyerler, kadınların vazgeçemediği özel ürünler haline geliyor. Asi ve kışkırtıcı renkler ile bütünleşen Kirkke ürün çeşitlerimizi inceleyerek, siz de bu çekici tarzı ürünlerimiz ile deneyebilirsiniz.

Jartiyer Modelleri Nelerdir?

Jartiyer çeşitleri straplez olabileceği gibi askılı da olabiliyor. En sevilen modeller ise askılı olanlar oluyor. Askılı modeller genel olarak kadınların rahatlıklarından dolayı da çok fazla tercih edilen bir fantezi giyim ürünüdür. Sadece gece değil aynı zaman özel bir gününüzde de tercih edebileceğiniz bu jartiyer takımı sayesinde artık en mutlu gününüz olan düğününüzde dahi kendinizi rahatsız hissetmeye bir son verebileceksiniz.

Jartiyer Nasıl Giyilir?

Jartiyer genel anlamıyla bir çoraptır. Bu çorap da oldukça ince bir yapıya sahip olduğu için giyilirken dikkatli olunması gerekmektedir. Lastik kısımları ile giyebildiğiniz bu fantezi giyim ürünü, bele ya da tercihe göre kalçalarınıza tutturularak giyilebilmektedir. Fakat giydikten sonra da dikkatli olunması gereken bir nokta daha var. O da jartiyerler genellikle askı ile bağlandığı için her an çıkabilme potansiyeli varmış gibi görünür. Bunu önlemek adına mutlaka sıkı sıkıya bağlamış olmanız gerekir. En seksi jartiyerlere Kirkke mağazasından oldukça uygun jartiyer fiyatları ile ulaşabilirsiniz.

Jartiyer Nasıl Kombinlenir?

Jartiyer kombinlemesi güç ürünlerden biri olabilir. Genellikle kullanımı kolaydır. Kadınların bir kere kullandıktan sonra vazgeçemediği ürünler arasında yer alır. Bir fantezi giyim ürünü olan jartiyerler sadece geceleri değil bir kombin altına da giyilebilmektedir. Özellikle de gelinlerin gelinlikleri altına tercih ettikleri bu ürünler, kadınlar arasında oldukça yaygın bir kullanıma sahip oluyor. Jartiyer modelleri kadınların kendilerini oldukça seksi hissetmek için kullandıkları bir iç giyim ürünü olarak göze çarpıyor. Bu sebeple her kadının mutlaka gardırobunda rastlamak mümkündür. Kendisini seven ve partnerini etkilemek isteyen kadınların tercihi olan jartiyer modelleri uygun jartiyer fiyatları ile sizleri Kirkke’de bekliyor.
Jartiyer Fiyatları Ne Kadar?
Jartiyer fiyatları en uygun seçenekleri ile sizi Kirkke’de bekliyor. Üstelik indirimli fiyatları ile sahip olabileceğini bu iç giyim ürünlerini bir kez kullandıktan sonra bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Geniş beden aralıkları ile her kadına hitap eden ürünlerin tamamını Kirkke’den satın alabilirsiniz.