Fantezi Sütyen Nedir?

Fantezi sütyen kadınların gardıroplarında günümüzde sıklıkla yer verdikleri iç giyim ürünlerinden bir tanesi halini alıyor. Fantezi sütyenleri tamamlayan eşsiz ekürisi ise, dantelli külotlar oluyor. Fantazi sütyen dediğimiz zaman akla gelen ilk şey elbette ki dantel oluyor. Dantel buluştuğu her ürünü inanılmaz derecede seksi bir hale getirebiliyor. Fakat artık her iç giyim ürününde olduğu gibi sütyenler de sadece iç giyim ürünü olarak kullanılmıyor!

Fantezi Sütyen Nasıl Kullanılır?

Fantezi sütyen modelleri herkesin bildiği üzere iç giyim ürünü olarak tercih edilmesinin yanı sıra kadınların dış giyim ürünü olarak da kullanabildiği ürünlerden bir tanesi. Bunu kombinlemek ise tamamen kadınların hayal gücüne kalmış! Dilerseniz gece partnerinizi etkilemek için kolayca kombinleyebileceğiniz bu sütyen modellerini dışarı çıkarken özel bir gecede de kullanabilirsiniz. Artık yeni modellerden bir tanesi olan bralet sütyen modelleri de kadınların dışarıda giymekten çok zevk aldıkları iç giyim ürünlerinden bir tanesidir. Fantazi sütyenler ise daha çok kadınların partnerlerini etkilemek ve daha seksi görünmek için kullandıkları iç çamaşırlardandır. Bu ürünleri dilerseniz bir dantelli külot ve jartiyer ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Fantezi model sütyenler ve jartiyer ile çorap belki de yapılabilecek en çekici kombinlerden bir tanesi olabilir.

Fantezi Sütyen Modelleri Neler?

En çekici fantazi sütyen modelleri hiç şüphesiz dantelli olan modeller oluyor. Dantel kendine özgü seksi bir havaya sahip olduğundan dolayı birleştiği her ürünü seksi ve vazgeçilmez bir biçime getiriyor. Fantezi sütyen modellerinin neredeyse tamamı dantelli olmaktadır. Külot kısmı da string şeklinde olan bu sütyen takımları sayesinde çok daha seksi hissedeceksiniz. Vücut hatlarınızı ortaya çıkarmaya yardımcı olacak fantezi sütyen modelleri, partnerinizle olan mutlu anların daha hoş geçmesini sağlayabilir. Şık ve gösterişli modelleri tercih edebileceğiniz gibi sade ve mütevazı seçimler de yapabilirsiniz. Ancak fantezi sütyenlerde daha iddialı ve cesur seçeneklere yönelmeniz daha iyi bir tercih olacaktır.

Fantezi Sütyen Bedenleri Nelerdir?

Kirkke olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi fantezi kategorimizde yer alan sütyenlerde de oldukça geniş bir beden aralığı bulunuyor. Kadınların en küçük göğüs bedeni düşünülerek artan bir beden skalası bulunan ürünler Kirkke’de sizleri bekliyor. Eğer daha küçük bir göğüs bölgesine sahipseniz daha dolgulu sütyen modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük göğüs bölgesine sahip kadınlar içinse kuşkusuz küçük bedenler ve dolgusuz sütyenler tercih edilmeli. 70B’den başlayan ürün bedenleri 100B seçeneğine kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. S,L,M,XL,XXL bedenleri de tercih edebilir, Kirkke’de vücudunuzu saran seksi sütyen çeşitlerini bizimle keşfedebilirsiniz.
Fantezi Sütyen En Uygun Nereden Alınır?
En uygun fantazi sütyen fiyatları Kirkke online iç giyim mağazamızda sizleri bekliyor. Eşsiz yumuşaklıkta ve sizleri çok rahat hissettirecek olan ürünlerimize indirimli fiyatları ile de ulaşabilirsiniz.