Destekli Sütyen Ne İşe Yarar?

Kadın iç giyim ürünleri arasında en sevilen seçkilerden bir tanesi destekli sütyen modelleri, göğüs kaplarına eklenen çeşitli dolgu malzemeleri ve esnek bantlar sayesinde göğüslerin daha dik ve dolgun görünmesini sağlamaktadır. Bu seçkiler büyük bir çoğunlukla küçük göğüslü kadınlar tarafından tercih edilse de, sanıldığı gibi sadece küçük göğüslere özel olarak üretilmez. Özellikle sarkan ve toparlanma ihtiyacı olan göğüslerin de ideal görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Toplu ve sıkı bir form alan göğüsler push up sütyen modelleriyle de desteklenirse kaldırma etkisi ortaya çıkarak özellikle göğüs dekolteli elbise ve giyim ürünleriyle tercih edilebilir. Kirkke ürünleri ile dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Soft Push Up Sütyen Nedir?

Her göğüs temelde birbirine benzese de, farklı formlarla birbirlerinden ayrılırlar. Bazı göğüsler büyük ve sarkıkken bazı göğüslerse küçük ve dik formdadır. Her göğüs farklılıklarıyla güzeldir ancak kimi zamanlarda çeşitli destek ve dolgu malzemelerinden yardım almak kişiyi daha iyi hissettirir ve kombinlerin güzel görünmesini sağlar. Soft push up sütyen modelleri ise göğüs altına yerleştirilen destekler sayesinde göğüslerin yer çekimine meydan okuyarak daha kalkık görünmesine yardımcı olur.

Balenli Tam Destekli Sütyen Modelleri Nereden Alınır?

Sütyenlerin bir bölümü olan göğüs kaplarında kullanılan çeşitli dolgu ve esnek bantlar göğüsün toparlanmasına yardımcı olarak tam destekli sütyen modellerini oluşturur. Bu modellerde göğüs çepeçevre sarılarak istenen görünüme kavuşabilir. Bu yüzden de sevilerek kullanılmaktadır. Eğer siz de balenli tam destekli sütyen modelleri satın almak istiyorsanız Kirkke web sitesi üzerinden onlarca farklı seçenekten birini tercih edebilir, bütçenize uygun fiyatlarla iç giyim dolaplarınıza kaliteyi getirebilirsiniz!

Destekli Sütyen Bedenleri Nasıl?

İç giyim ürünleri satın alınırken belki de dikkat edilmesi gereken en önemli şey, doğru beden ölçüsü tercihi yapabilmektir. Aksi takdirde gün boyu kullanılan ürünler rahatsızlık hissine ve memnuniyetsizliğe yol açabilir. Destekli sütyen modelleri de diğer sütyen bedenlerinde olduğu gibi genelde 75, 80, 85 ve 90 gibi göğüs ölçülerine göre şekillenir. Ancak bu ürünlerin diğer sütyenlere göre ek dolgulara sahip olduğu unutulmamalıdır. Bu yüzden olduğunuz bedenden bir beden büyük tercih ederek göğüslerin sıkışmamasına böylece de istenen etkinin sağlanmasına dikkat edebilirsiniz.
Destekli Sütyen Nasıl Yıkanır?
Destekli sütyenlerde kullanılan ek dolgu malzemeleri genelde yıkama esnasında zarar görmez. Ancak diğer çamaşırlarla birlikte yıkama sütyen kaplarında çeşitli deformasyonlara sebebiyet verebilir. Bu yüzden de sütyen toplarıyla birlikte yıkama yapmak ürünün uzun süre şeklini korumasına yardımcı olabilir. Aynı zamanda pamuklu ve düz renk modeller 40 derece gibi sıcaklıklarda yıkanabilirken dantelli, çeşitli nakışlara sahip ve detaylı formlar 30 derece sıcaklığın üstünde yıkanmamalıdır. Aksi takdirde renk solmaları, dokuda kalite ve esneklik kaybı gerçekleşebilmektedir. İç çamaşırları için en uygun programlar hassas yıkama koşullarıyla oluşmalıdır. Kirkke ürünleri kalitesi ile kolay bir yıkama imkanı tanır. Alışverişe şimdi başlayın!